Chapter 1.

28. července 2011 v 22:00 | Lady Bella |  Bell, to nemyslíš vážně!

Sbohem živote jedna. Věř, najdu si lepšího!

Bylo asi půl desáté ráno. Belatrix probudil hluk na chodbě. Raději to neřešila a vlezla do své koupelny. Osprchovala se, nalíčila, schválně pocuchala vlasy, aby přivodila iluzi velkého objemu a oblékla se do černých šatů. Bylo teplo, takže jen do půli stehen a kozačky pod kolena. Vyšla ven zrovna když Lucius vrazil do jejího pokoje.
"Dobré ráno Belatrix."
"Co chceš?" zeptala se nepřítomně a došla si pro hůlku.
"Já nic, ale Pán pro tebe má úkol."


"Úkol?" zeptala se hned nadšeně.
"Ano. Máš jít za ním do sklepa, čeká tě tam i s nějakou holkou ze sirotčince. Původně chtěl, aby ji zabila Cissy, ale Merlinvíproč utekla s brekem. Tak mě poslal pro tebe." mluvil už sám se sebou, protože Bella už utíkala po schodech do sklepa Malfoy Manor.
"Pane?" zeptala se a mírně se uklonila.
"Á, Bella, pojď blíž, mám pro tebe úkol" řekl chladným hlasem a pokynul, aby šla k němu.
"Děkuji můj pane. Co mám udělat?" znovu se mírně poklonila
"Ze sirotčince uteklo děvče. K její smůle se zatoulala k tomuhle domu. Zrovna jsem něco učil nového smrtijeda, tvého synovce, Draca." řekl a odmlčel se.
"Slyšela co neměla můj pane?" řekla a zlomyslně a šíleně se usmála.
"Ano, až moc toho slyšela. Jsi chytrá. Musíme se jí zbavit. Pokud se nerozhodne přidat se k nám. Dokážeš to?" zeptal se a zaujatě se na ní podíval.
"Ano můj pane. Kde je." odvětila rozhodně.
"Támhle, za těmi mřížemi. Asi jsme jí poškodili mozek když jsme ji tam vhodili. Je zamčená a směje se. Je šílená. Tak do toho Bello. Pak se vrať k nám a připoj se ke společné snídani." dodal mrazivým hlasem a odešel. Belatrix nahodila svůj šílený smích a pomalu, velmi pomalu se přibližovala k mříži. Odemkla zámek a vešla. V koutě si s kamínky hrála asi pětiletá dívenka s černými, kudrnatými vlasy do půli zad dlouhými. Bell se najednou zastavila. Smích Belly se ztratil stejně rychle jako ten dívenčin. Holčička vzhlédla. Bell viděla její nugátové oči. Ne, byla to spíše hořká čokoláda. Velké, roztomilé oči jí sledovaly a v Belle se probudil mateřský pud. Nemůže ji zabít! Nevinnou malou dívku, jen si hrála na cizím pozemku a měla zemřít? To Bell nemůže dopustit! Ale přece nemusí, Pán Zla řekl, že jí má zabít v případě, že se k nim nebude chtít přidat. Bell si k ní sedla. Už se chtěla zeptat, jestli by k nim neměla patřit, ale to také nešlo. Belatrix v té dívce uviděla sebe. Nebylo to v podobnosti, ale vzpomněla si, jak jí změnilo znamení zla na předloktí celý život. Nemohla ho zkazit i té dívce. Objala ji a zvedla do náruče. Vyšla s ní ze sklepa. "Jak se jmenuješ?" zeptala se jí s upřímnou zvědavostí.
"Vychovatelka mi říká Nell" odpověděla dívenka vysokým hláskem. "Tak, Nell, teď tě vezmu k sobě, aby tě ti zlý lidé nezab...teda..aby ti něco neudělali, jo?" řekla to mile, nikdo, kdo jí znal by jí teď nepoznal. Když šla po schodech, narazila do pána zla. Co teď?
"Kam s tím jdeš?" zeptal se. Musí vymyslet výmluvu.
"Jdu si s ní pohrát. Potřebuji si procvičit kletby. Už jsem dva dny nikoho nemučila" řekla to celkem přesvědčivě. Uvěřil jí. "Dobrá, tak běž." řekl a odešel. Bella s Nell vyběhla do svého pokoje a posadila ji na postel. Vykouzlila jí pár pěkných hraček. "Děkuji teto." řekla Nell. Belatrix byla potěšena. Když smrtijedi slyšeli z Bellina pokoje místo řevu smích, zavolali Pána Zla. Bez pozvání vtrhl do místnosti a když uviděl, že si s tou holkou Bella opravdu hraje, vzteky se neudržel a mávnutím hůlky Bellu odhodil do rohu. Chytla se za hlavu. Praštila se totiž hlavou do mramorového stolku a to dost bolelo. Pak Voldemort namířil hůlkou na dívku. "Avada Kedavra!!!" vykřikl. Z Belliných očí se linuly slzy. Pak si všimla, že dívka dýchá. Jen omdlela! Pán Zla zasáhnul jejího plyšáka. Ani se nestačila bránit a Pán Zla Bellu začal mučit.
"Tohle žádá vysvětlení Lestrangeová!" zakřičel. "Jsi neschopná! Primitivní úkol nezvládneš. Jsi jen děvka! Čarodějka, co se naučila jedno slovo! Nic víc neumíš! Crucio! Jsi šílená, psychicky narušená osoba! Smrtijedkou jsi, protože bych tě bez tvé věrnosti zabil! Obyčejná alkoholička! Děvko!!! Ty Kur*o!! Crucio!! Asa in deo succo!" metal jednu kletbu za druhou. Bella poslední kletbu ani neznala, ale pálelo to. Jako by se měla uvařit. "Kdyby si měla mozek, věděla bys, že to znamená Smaž se ve vlastní šťávě. Ale ty jsi nula! Pitomá! Děvka!" vyjel na ni a odešel. Bell brečela. Bolesti se nebála, ale to co jí řekl.....ona ho miluje a on jí má za blázna, děvku, neschopnou husu. Doplížila se k Nell a spolu s ní se přemístila. Stála s ní na dětském hřišti. Bylo prázdné, město spalo. Nell se právě probrala. Nechápala, co se stalo, ale moc jí to nevadilo. Rozeběhla se k houpačce. Bella se k ní doplazila a i když na ní ještě doznívaly kletby, přemohla bolest a rozhoupala Nellu.
Kolem hřiště právě šli Harry, Ron a Hermi. "Harry, Rone, hele!" vyjekla Hermi, ukázala k houpačkám a pro jistotu se schovala za křovím. Stáhla sebou i kluky. "Ty vole!" vykřikl Ron "Neuvěřitelný, je to ona?" zeptal se Harry. "To těžko. Je tam dívka a směje se. Kdyby to byla Lestrangeová, mučila by ji." řekla Hermi se smíchem. "Pojďte" vybídla je pak. Harry ale nešel. Kouzlem si přivolal dalekohled. "Asi má hodný dvojče nebo co" řekl po chvíli kámošům.
Bella mezitím přemýšlela. ,Co to sakra bylo? Takhle se mnou ještě nemluvil. Proč chtěl zabít to děvče? Co mu Nell udělala? Asi bych měla odejít. Ale to nemůžu, zabil by mě! I když takhle mě stejně zabije. Ale já musím! Musím odejít! Nebo mi to vleze na mozek. I když zřejmě už vlezlo.'
Z přemýšlení jí vytrhl hlas dívky "Teto, pojď se taky pohoupat!" křikla nadšeně. Bell nejdřív nevěděla, ale nakonec se posadila. Zkusila se rozhoupat. Byla to nádherná podívaná, každá na jedné houpačce, jedna vypadá jako sestra té druhé, jen s velkým věkovým rozdílem. Nell si hlasitě zívla.
"Jsi unavená, viď? Tak pojď" řekla Bell a zvedla dívku na ruce. Odešla s ní z hřiště. Kam teď půjdou? Musí jít do hotelu. Ale když jí tam uvidí, vrátí jí do azkabanu. Pak uviděla na zemi vlas. Vzpomněla si, že má v kabelce mnoholičný lektvar. Vytáhla lahvičku a přidala do tekutiny vlas. "Nelekni se, teď se proměním, abych nás dostala do hotelu." předem uklidnila Nell. Pak do sebe tu sr*čku nalila. Chvíli se nic nedělo, ale pak se proměnila v......"To není možný! V tu mudlovskou šmejdku Hermionu ne!" vykřikla Bell. "No co už. Pojď, jdeme spát." řekla Bella Nell. Za chvíli už obě spaly na měkkých postelích v hotelovém pokoji číslo 763 v osmém patře. Nevinná malá dívka a smrtijedka, která se chtěla vzdát znamení zla i černé magie.
***
Konec první kapitoly :-)

Celkem mi to trvalo, komenty pls :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ezteffellie Ezteffellie | Web | 29. července 2011 v 8:24 | Reagovat

WoW zlato to je dobrý :D jsem ráda že jsem tě k tomu dokopala. No fakt, bez mé schopnosti přemlouvat bys blog neměla :D

2 lady-bella-voldemort lady-bella-voldemort | Web | 29. července 2011 v 8:26 | Reagovat

0Oou :D díky zlato, ale ten blog bych si stejně dřív nebo později založila :D moc děkuju. Možná že druhá kapitola přijde ještě dnes ;-)

3 fantasy7 fantasy7 | Web | 29. července 2011 v 13:56 | Reagovat

Ta se mi taky fakt líbí. :-)

4 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 15. srpna 2011 v 20:19 | Reagovat

Voldy to s těma nadávkama už vážně přehnal...chudák Bella :-( ...ale jinak je to pěkná kapitola :-) sem zvědavá  na pokráčko ;-)

5 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 22:25 | Reagovat

Jo, pravda, moc hezký :-) Ty nadávky, no, hele, to mě bolelo :-( Ale co, vždyť je to ,,jen" povídka xD. Moc se mi to líbí, ale hele, chtělo by to vysvětlení, kam zmizlo naše trio :-D Třeba Mia by byla asi dost překvapená, no ne? :-D :-)

6 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 16. srpna 2011 v 10:31 | Reagovat

:-) děkuju všem, ale asi se budu muset naučit víc to rozvádět protože....no nic, prostě se budu muset zlepšit :-D diíky za komenty, to vždy potěší :-)

7 Maitter Maitter | Web | 17. srpna 2011 v 7:53 | Reagovat

Moc pěkný, jenom nejsem zvyklá na takovou dávku nadávek zrovna od Voldyho, na tohle chování Belly a na nespisovný trojlístek :DD Já si zvyknu :DD
Krásný, jdu na další.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama