Chapter 3.

30. července 2011 v 2:31 | Lady Bella |  Bell, to nemyslíš vážně!

???


***V pokoji 763
Harry uvidí spát v dětské postýlce malé děvčátko. "S kým máte tu dceru?" zeptá se zvědavě.
"Nell? To není moje dcera..." odpoví posmutněle.
"Vážně? Ale vypadá to tak. Je vám podobná. Taková roztomilá.." řekl a naklonil se k dívce blíž aby jí viděl lépe.
"No tak to děkuji moc" usmála se. "Podobná mě a roztomilá. Tos mě potěšil" dodala veseleji.
"Jste si jistá že není vaše?" zeptal se podezřívavě.


"Opravdu není" odpověděla. Dítě jsem měla, ale po porodu jsem ho neviděla. Sestra, Cissy, mi ho odvezla do sirotčince, aby se Voldemort nenaštval. Mohl by mi zabít dítě."
"Aha, to je mi líto. Jak je to dlouho?"
"Už to bude pět let." řekne smutně."Sakra, pět let! Nell může být moje, máš pravdu! A já ji málem zabila! To není možný! Mohla jsem zabít vlastní dceru!" vykřikla a začala hysterčit.
"Cože? Proč? Snad vás nenaštvala pětiletá holka! Toste jí chtěla jen tak zabít?!" vyděsil se.
Bell se na něj podívala jako na debila. "Ty si opravdu pořád myslíš, že to dělám z legrace? Nebo že mě tolik lidí dokázalo naštvat? Zabíjím ty, které mi poručí zabít." řekla nasupeně. Co si o ní myslí? Že je jen obyčejný vraždící maniak? No, možná trochu...
"Vždy jste se u toho smála" odporoval Harry
"Taky by ti to po tolika letech vlezlo na mozek" řekla jakoby nic. "Ale nechme toho. Už je to za mnou. Změním se. Chci se změnit. Musím se změnit!"
"A Voldemort o vašem odstupu ví? Jakto že ještě žijete?"
"A ty si jako myslíš, že jsem mu to řekla? Že jsem si k němu nakráčela v sexy černých šatech, pohlédla do jeho očí a jen tak mu vpálila do ksichtu sbohem Tomíku?"
"Tomíku? A za to, že mu říkáte mudlovským jménem vám nic neudělal?" nedal si Harry pokoj.
"Jsem jedna z nejvěrnějších. Ode mne mu to nevadilo. Nikdy"
"Měla jste s ním něco?" zeptal se bez ostychu
"Co.. cože? To si děláš srandu! Do toho ti nic není brejlovče! Vypadni! Okamžitě!" vyjela na něj. Harry to bral jako ano. Nell se probudila. Kdo by spal v tom hluku?
"Kdo je to teto?" zeptala se rozespale.
"Harry, můj kamarád. Můžeš ještě spát, je brzo zlatíčko" řekla mile.
"Ty ho nemáš ráda?" pokračovala zvědavá Nell
"Jak si na to přišla broučku?"
"Řvala jste po mě." odpověděl za ní Harry.
"Ty už mlč!" odsekla.
"Jé on mí jizvu! To je Potter, že? Teď přijde Voldemort a všechny nás zabije?"
"Ne miláčku, on nás nenajde, neboj." snažila se uklidnit. Pořád nechápala, jak si Harry mohl takovou otázku dovolit.
"A ty s ním budeš teďka chodit? Vy se milujete?" zeptala se Nell s jistou dávkou dětské naivity.
"Ne!" vykřikli Harry a Belatrix dvojhlasně.
"Totiž, Harry mi jen s něčím pomáhá víš? A já ho pak budu učit." vysvětlila Bella
"S čím vám mám pomoct?" zeptal se nejistě a pak se zasmál když si vzpomněl na její myšlenku.
"Zlato běž si lehnout" řekla mile a usmála se.
"Já nejsem ospalý" pokusil se Harry o vtipnost.
"Ne ty, blbečku....Nell, můžu se tě na něco zeptat? Pamatuješ si rodiče? Řekli ti něco vychovatelky v sirotčinci?"
"Řekli mi že moje maminka je zlá. Je prý hloupá a šílená. Byla i v azkabanu, ale utekla." odpověděla Nell.
Belle ukápla slza. Měla nějaký ubrečený den. Pak si šli všichni tři hrát.
****večer
"Mám jí to říct?" šeptla Bella směrem k Harrymu.
"Teď by měla jít spát. Nevíte to jistě. I když je to více než pravděpodobné." odpověděl Harry.
"Dobře. Díky." šeptla a vzala Nell do náruče. "Jdeme spinkat, jo? Všichni tři" při posledních slovech se koukla po Harrym. Pochopil a šel za nimi. Lehli si na skromnou postel. Na jednu stranu Belatrix, doprostřed Nell a na druhou stranu Harry. Bella hladila Nell po vlasech a broukala si. Harry si Belatrix se zájmem prohlížel. Všimla si jeho pohledu až po půl hodině, šibalsky se usmála. Harrymu nedělalo problém vydržet s ní dlouho, i když ho ještě před dvěma dny štvala. Navíc, to co se marně učil několik měsíců, s ní uměl během chvilky a teď mohl používat nitrozpyt stejně jako Snape. Možná se mu začala líbit. Zvlášť když se odtrhla od toho slizkýho, plešatýho magora. Stejně to bylo divné, včera jí nenáviděl a teď ležel na posteli blízko ní a usmívali se.
"Jdeme do kuchyně? Musím se napít." šeptla když Nell usla. Harry souhlasil. Posadili se v kuchyni k jídelnímu stolu. Byl to luxusní hotel, skoro jakoby to byly byty, ne pokoje. Bella kouzlem přivolala dvě sklenky a láhev whisky.
"Dáš si taky něco?" zeptala se ho. "Ale whisky je moje, dneska to potřebuju." dodala
"Co tu je. Cokoliv." odpověděl skromně.
"Všimla jsem si že máš rád kokos" řekla s úsměvem.
"Ano, mám" odpověděl se zájmem. "A ty tak voníš. Sladká vůně kokosu." šeptl pro sebe.
"Co? Říkals něco?"
"Ne, neříkal, nic" vypadlo z něj rychle. Bell mu nakonec nalila mojito a posypala trochou nastrouhaného kokosu. "Promiň, nic mě nenapadlo." řekla milým hlasem.
"V pohodě, děkuju." ,možná ještě kokos dneska ochutnám' dodal v duchu a znovu si ji prohlédl. Nikdy si nevšiml jak je krásná.
,V tom klukovi něco je. U Merlina, ty jeho oči. Černá je černá, ale ta zelená je...sakra. No co, lepší než plešatej kostlivec bez nosu s rudýma očima.' řekla si Belatrix v duchu. Pak se spojili jejich pohledy. Nemohli od sebe odtrhnout oči. Už vypili co se dalo, netrvalo dlouho a už se opilí váleli na koberci. Nepřetržitě se smáli. Už ani nevěděli čemu. Pak Harry přestal, otočil se na bok aby Bell lépe viděl. Bell udělala to samé. Bell si prohlížela jeho oči. On se taky snažil pozorovat její obličej, ale spadl do hlubokého výstřihu a nedokázal vyšplhat. Bell se posunula blíž k němu, i když to snad nešlo.. Už se dotýkali nosy. Bell se neudržela a přitiskla své rty k těm od Harryho. Odsunula se a čekala, co udělá. Vášnivě jí polibek oplatil. Zvedl jí na kolena, taky si klekl a ponořil se tam, kam chtěl. Do jejího výstřihu. Pomalu a opatrně odšněroval korzet a za chvilku jí sundal celé šaty. Měla jen kalhotky. Vzal jí kolem pasu a líbal na krku. Spolu se zvedli, Harry byl pořád přisátý. Vylezli na gauč. Harry se vrátil k jejím ústům. Ona mu strhla košili a rozepla pásek u kalhot. Sesoukal se z nich sám. Oba zrychleně dýchali, ona si sundala kalhotky. On do ní vrazil svůj vzrušený úd. Hotelovým bytopokojem se rozléhaly hlasité vzdechy. Harry jí po každém vsunu políbil. Trvalo to dlouhých patnáct minut. Nechtěli přestat, ale byli moc udýchaní. Bell položila ruku na jeho hruď a Merlinvíproč poděkovala. Copak za tohle se děkuje? zeptal se Harry v duchu. Po chvíli usnuli. Ráno je probudil vysoký hlásek malé Nell. Skočila mezi ně. "Teto, teto, měla jsem sen! Zdálo se mi o tom, jak jsem se narodila. Vím jak vypadá maminka!" vykřikla.
"Opravdu?" Bell zpozorněla. "Jak vypadá?"
"Má blond vlasy, nahoře černý přeliv. Viděla jsem jí v tom domě odkud jsi mě vzala! Byla to ona! Moje maminka!" Nell byla nadšená, ale Belatrix moc ne.
"Měla byste jí to říct madam Lestrange." vylezlo z unaveného Harryho.
"Po včerejšku bys mi mohl tykat, nemyslíš?" navrhla a darovala mu svůdný pohled. "Nell," pokračovala "musím ti něco říct. Ta paní, cos jí viděla ve snu, je Narcissa Blacková. Je to tvoje teta a moje sestra. Pamatuješ si jenom ji, protože ona tě odnesla do sirotčince. Jsi moje dcera, ale nemohla jsem si tě nechat. Voldemort, ten plešatý deb...pán co ti chtěl ublížit, by tě zabil kdyby věděl, že jsi moje dcera. Promiň." doufala, že z toho Nell něco pochopí.
"Takže jsi zlá? Ta paní v sirotčinci říkala, že jsi zlá." řekla Nell.
"Už nejsem, ale pracovala jsem pro toho zlého sliz...pána, ale teď už je to v pořádku. Neboj, teď se ti nic nestane. Slibuju." ujistila svou dceru a opět se z ní linuly slzy.
"Tak já ti budu říkat mami, jo?" hned jak dořekla, odběhla si hrát.
"Jo, a ty mi říkej jménem." pohlédla na Harryho, který se snažil probrat. Belatrix šla do koupelny. Harry se vzpamatoval, rychle uklidil co natropili a oblékl se. Belatrix se mezitím sprchovala. Pak se nalíčila a oblékla do krásných šatů. Černých samozřejmě. Vyšla ven a objala Harryho. Začala se mu za všechno omlouvat a nakonec jej políbila.
"Můžu se na něco zeptat?" zeptala se po chvíli.
*****

Konec třetí kapitoly =)

Lidičky, těch pár klepů na klávesnici vás nezabije, napište komentář :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ezteffellie Ezteffellie | Web | 16. srpna 2011 v 14:18 | Reagovat

Zlato promiň....ale tohle je hnusný :-! jako líbí se mi všechno co napíšeš, ale ta jedna konkrétní scéna....mno radši nemluvit. Je to snad poprvé, co píšu hanlivý komentář, ale tohle se nedá číst. Fakt promiň

2 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 16. srpna 2011 v 14:20 | Reagovat

Jo, to už mi někdo napsal. Já prostě napíšu co mě napadne a nečtu to po sobě. Měla jsem myšlenku na další děj, tak jsem to prostě chtěla urychlit a dopadlo to jak to dopadlo mno.....

3 Maitter Maitter | Web | 17. srpna 2011 v 20:25 | Reagovat

Ehm.. ano. Jistá scéna, mno... Zbytek fajnovej, ale ta scéna :D :D

4 Cassiopea Black Cassiopea Black | 23. srpna 2011 v 17:02 | Reagovat

...Bell se neudržela a přitiskla své rty k těm od Harryho... :D to mě dostalo, zní to, jako kdyby jí Harry daroval nějaký rty :D né, promiň, ale tohle je fakt komický :-D ale tak, to se naučíš ;-) mně to nepřijde hnusný, já sem se u toho chlámala :-D ...jinak, konečně to Bell došlo, že je to její dcera :-D pěkná kapitolka :-) a sorry, že to komentuju až teď, četla jsem to už dřív, ale nějak jsem na ten koment zapomněla :-D PS: z tý milostný scény si nic nedělej, to je fakt jenom o cviku :-D a já sem se aspoň nasmála :), za což ti děkuju, protože nemam zrovna dobrý období...

5 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | E-mail | Web | 23. srpna 2011 v 19:43 | Reagovat

Tak díky že vás bavím mno... :-D Tohle je v podstatě první kapitolovka, takže neřeším že se nepovedla :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama