Kapitola 1.

26. července 2011 v 20:56 | Lady Bella |  Belatrix a Pán Zla
Některým se může zdát, že se postavy v příběhu chovají jinak, než jak psala 
Rowling. Tohle mi do komentů prosím nestrkejte, jsem si toho vědoma.

Co dokáže alkohol, Voldy?

Bylo chvilku po půlnoci, ale ona ještě nespala. Nemohla, rušily ji kapky silného deště bijící do oken temného domu. A k tomu měla hlad. Vstala z postele a rozsvítila svíčku. Stačilo použít formuli Lumos, ale Bella miluje aromatické svíčky. Šla ke dveřím, otevřela je a když zjistila že chodba je prázdná, vyšla z pokoje. Na sobě měla jen delší černošedou kostkovanou košili do půli stehen, která očividně nebyla dámská, ale Belle se v ní dobře spalo. Se zavřenýma očima si hlasitě zívla a do něčeho narazila. Nebo spíš do někoho.

"Jau" šeptla. Musela zaklonit hlavu a zvednout svíčku aby vysokému muži viděla do tváře. Hned hlavu zase sklonila.
"Snad mě nechceš podpálit" zasyčel Pán Zla.
"Ne pane..já...já..já si vás nevšimla. P...pro...promiňte můj pane." vykoktala se.
"To nic." řekl pak Voldemort a otočil se k odchodu. Pak se ještě zeptal "Jak to že v tuto hodinu nespíš?"
"Já...měla jsem hlad můj pane." řekla tiše. Pán Zla se beze slova otočil a zmizel za rohem. Bell vlezla do kuchyně a opřela se rukama o stůl. Zakašlala se. Nebylo divu, sídlo Pána Zla bylo studené a bylo jen otázkou času, kdy to její tělo nevydrží a Bell onemocní. Pak přistoupila k lednici a byla by ji otevřela, kdyby jí něčí ruka nechytla za rameno.
"Posaď se Bell" vyzval ji Pán Zla mile. Neodmítla, sotva se držela na nohou jak byla oslabená nemocí. "Na co máš chuť?" zeptal se.
"Na cokoliv malého." odpověděla a zatím si udělala kávu. A Pánovi Zla také, samozřejmě. Přišel k ní se dvěma jogurty v ruce a posadil se. Jeden podal Belle.
"Děkuji pane"
"Přestaň už s tím panem. Říkej mi třeba...." zapřemýšlel
"Vole?" zeptala se posměšně, pak jí došlo co řekla. "Promiňte, chtěla jsem říct Volde"
"V pořádku" odsekl. Belatrix z něj cítila alkohol. A taky jí ho asi smíchal s jogurtem. Chtěl jí opít?
"Jaktože nespíte vy, pane? Teda...můžu vám říkat Tome?"
"Nespím, protože si chci s tebou povídat" řekl klidně. ´Povídat? Kolik toho asi vypil?´ říkala si Bell v duchu. Pak si všimla, že ji upřeně pozoruje. Něco na něm bylo divného. Ale co?
"Pojď se mnou" řekl najednou, vzal ji za ruku a odtáhl někam dolů. "Víš kde jsme?" zeptal se Merlinvíproč nadšeně.
"Stojíme ve skoro úplné tmě na ledové podlaze a čumíme do zdi." řekla se značnou dávkou sarkasmu v hlase. Pán Zla se usmál. "Ne, sleduj" chytl z boku jeden kámen a snažil se ho odsunout nalevo. ´Vidíš co se s chytrým člověkem stane když se hodně napije?´ zeptala se sama sebe pobavená Bella. Pak se ale stěna opravdu celá posunula. "Tohle je moje tajná chodba. Nedotýkej se zdí, každý kámen by tě mohl někam přenést." upozornil ji.
"Aha tak tady je" šeptl někdo, ale Bell to nebyla. Ani jeden si hlasu nevšiml a vstoupili do chodby. Museli sejít snad kilometrové schodiště v naprosté tmě. Oba se dost motali. Konečně se dostali dolů. Zahnuli doprava a šli dál temnou chodbou. Došli ke zdi. "A hele, že by deja vu?" poznamenala Bella sarkasticky a zasmála se. "Můžu já?" zeptala se a užuž tlačila do šutrů. Nic.
"Tady je jiná finta" řekl Pán Zla pyšně a dupl do země. Ta náhle zmizela a oba dva padali dolů. Pán Zla dopadl na záda na pohodlnou matraci, kterou sám připravil. Bela spadla přímo na něj. Obličeje měli blízko naproti sobě a smáli se. Skoro se až dotýkali nosy.....nosy?! Belle došla hlavní věc, která mu na Pánovi Zla přišla divná. Vždyť ten chlap má nos! To byl možná důvod se napít, opět získává své tělo!
Pak si všimla, že Pán Zla se pořád směje. Trvalo jen chvilku, než si uvědomila čemu. Když padala, košile se jí vyhrnula až ke krku a on viděl....jednoduše vše, co neměl! Rychlostí kletby se oblékla a chvíli zaraženě stála neschopná slova. V mžiku oka se ale zase šíleně rozesmála a znovu si na Voldiho lehla. V tom vedle nich přistál vlas, na Bellu krátký, na Voldiho moc skutečný ( :D ) Podívali se nahoru a viděli, že se tam schovává muž. Bella jej s otevřenou pusou sledovala a Pán Zla se postavil, chytil ji za ruku a zašeptal "Poběž". Poslechla a za chvíli byli oba ve velké místnosti, kde bylo snad vše, co být mohlo. Dokonce i bazén! Voda do něj tekla ústy kamenného draka. "Tohle je dračí místnost" šeptl Voldemort do Bellina ucha.
Za chvíli oba řádili ve vodě jako malé děti. Ani si nevšimli, že muž, kterého viděli je stále pozoruje.
Pán Zla připlaval k Bell a snažil se rozepnout knoflíčky košile, kterou na sobě měla. Belle se to očividně nelíbilo. Stručně řečeno mu jednu vrazila, odplavala ke břehu a utekla zpět k matraci. Jak se dostane nahoru? ´Jsi snad blbá? Přemísti se´ říkala sama sobě v duchu. Za chvíli už běžela po dlouhých schodech nahoru a zasunula stěnu. Vyběhla další schody a vletěla do svého pokoje. Skočila na postel a snažila se vzpamatovat. "Právě si vrazila Pánovi zla ty....hlupačko" nadávala sama sobě. Co mi asi udělá?

Konec první kapitoly

Piště komenty PROSÍÍÍÍM!!! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fantasy7 fantasy7 | Web | 29. července 2011 v 12:26 | Reagovat

Tak první, líbí se mi. Zajímá mě, kdo je ten muž co je pozoroval.

2 Leana Kailien Leana Kailien | Web | 2. srpna 2011 v 21:14 | Reagovat

Zvláštní, ale zajímavý.

3 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 21:48 | Reagovat

Na poloviční parodii je to super! :-D Jinak mi přijde, že má všechno moc rychlý spád, no, uvidíme v další kapitole, sem zvědavá. Já se chlámala v každé větě no xD.
Ps: Nechceš, abych ti trošinku pomohla s blogem a dělala ti betu? :-)

4 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 16. srpna 2011 v 10:34 | Reagovat

díky moc :-)
[3]: rychlý spád, no byly trošku opilí mno :D P.S. byla bych moc ráda, tohle je můj první blog, takže pomoc by se hodila ;-)

5 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 16. srpna 2011 v 22:42 | Reagovat

super no :-D jak je vidět, alkohol dokáže opravdu hodně :-D nejlepší byla romantika u jogurtu :D

6 Beltrix Beltrix | Web | 17. srpna 2011 v 20:07 | Reagovat

Super ;) Těším se na pokráčko ;)

7 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 23. srpna 2011 v 16:32 | Reagovat

Supéér :D..Prej Vole? :D To bylo nejlepší! :D Budu určitě číst dál ;)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama