Chapter 4.

1. srpna 2011 v 4:56 | Lady Bella |  Bell, to nemyslíš vážně!

Prostě pokračování :-)"Jistě, ptej se." odvětil Harry.
"Musíš Toma hodně nenávidět, když ti zabil rodiče, viď?" zeptala se soucitně.
"Ani nevíš jak. Vychutnávám si to, když ničím viteály." odpověděl Harry.
"Viteály? Co? O čem mluvíš?" podívala se upřímně nechápavě.
"No, viteály. Ty nevíš co to je?"
"Ale jistě že to vím, nejsem úplně blbá! Jen nevím co to má společného s Voldemortem."
"Počkat, on ti jako neřekl že si udělal viteály?"
"Ne, jednou říkal že má sedm životů, ale nevím jestli myslel viteály."
"Sedm životů? No sedm je těch viteálů, ale musíme přičíst ještě jeho samotného. To je divný, že by o nějakém nevěděl?"
"Harry, já se nechci bavit o něm..." zašeptala a sladce jej políbila. Harry to nečekal, myslel že včerejšek byl jen magií alkoholu. Ale líbilo se mu to.
"Trici, můžu ti říkat Trici? Je to takový zkomolený, ale pěkný, ne?"
"To je na tobě, když ti budu moct říkat Hranolko!" odpověděla a rozesmála se.
"No takovou zkomoleninu vymýšlet nebudu, Balónku by se ti asi nelíbilo." odvětil a taky se zasmál.
"Můžeš mi tedy říct..."Harry se odmlčel.
"S kým mám to dítě?" dopověděla Belatrix.
"Jo, přesně to jsem chtěl říct. Teda..jestli tě to neurazí."
"Musím popřemýšlet..."řekla tajemně. Po chvíli dopověděla "Můj manžel to nebude. Spali jsme spolu jen po svatbě a to už je dávno. Vzala jsem si ho jen aby mě nevydědili. S Luciusem jsem občas taky.......blbla, ale v té době ho Cissy hlídala..Takže taky škrtám. Pán Zla po svém pádu už neprodukoval sperma. Takže je otcem.....buď Severus nebo Sirius. Nejsem si jistá." hned jak to dořekla,Harry vytřeštil oči. Ona spala se svým bratrancem?! A pak ho ještě zabije. Úžasný. A co ten dlouhonosý mastnovlasec? To na Harryho bylo moc. Bell si všimla jeho vyděšeného pohledu, tak vysvětlila. "S Tomem...tedy Voldemortem jsem spala jen párkrát, vždy jen když chtěl on. Nikdy mě ani nepolíbil a když jsem se snažila ho odmítnout, dostala jsem Cruciatus. A dlouhý. Jenže když jsem se nechala, spráskal mi záda bičem, abych to nikomu neřekla. Tak jsem vždy chodila za Sevem. Byl taková moje útěcha, protože mě vždy objal, když jsem chtěla tak mě líbal a mě se líbilo, když se ke mě někdo choval tak mile. Tak jsem se s ním i vyspala. Na oplátku jsem dostala lektvar proti bolesti, abych nemusela s Tomem tak trpět. A Sirius.....chceš podrobnosti, nebo ti stačí jen kde a proč?" zeptala se jako by o nic nešlo.
"Stačí důvod" řekl rychle.
"Tak jo. Kde začít. Na škole byl tak trochu sukničkář, děvkař. Teda, ne že bych byla děvka, ale s Narciss jsem se vsadila, kdo ho dokáže dostat dřív. Vyhrála jsem, i když sestra byla taková...hezčí. A po škole, přesněji v azkabanu, jsme měli cely blízko sebe a mezi našimi mřížemi byl otvor. Vždy když se střídaly stráže, přelezl ke mě a prostě jsme na to vlítli. Nikdo jiný schopný tam nebyl tak se mi nediv. A rozhodně to bylo příjemnější, než když tě znásilní každý měsíc nějaký mladý blbý bystrozor....no, pak zdrhnul a mě tam nechal, ať mě ti úchylové zničí." dopověděla a dopila včerejší whisky. Sedla si k Harrymu. "Vím co si myslíš. Jsem šílená, psychicky narušená a ještě k tomu děvka..."
"No, řekl bych spíš krásná, sexy, milá a vtipná. Nádherné oči, sladká pusa, ujetý ale krásný vlasy, velké.....ehm.....no a sladká vůně kokosu. Neměla bys k sobě být tak tvrdá" řekl a dal jí pusu.
Jen se usmála, vstala a odešla. Ještě slyšel "Pohlídej Nell" a pak bouchnutí dveří. Nell viděla, jak si před chvílí dali pusu, tak se zeptala "A ty jsi můj tatínek?"
Harry nevěděl, co říct. Bello, kde jsi!
Belatrix šla do Malfoy Manor. Nevěděla jestli je to dobrý nápad, ale měla tam věci. Když otevřela dveře, zjistila že dům je prázdný. Prohledala všechny pokoje na prvních dvou patrech. Víš se jí nechtělo, vlezla do svého pokoje a balila si věci.
"Madam Hodná se vrátila?" uslyšela ze dveří. Otočila se. Stál tam Tom. Dělala že ho nevidí a dobalila poslední věci. Už viděla jak zvedá hůlku a přemístila se i s věcmi do hotelu.
"Trici, co se stalo?" zeptal se Harry když uviděl, že brečí.
"Uděláš pro mě něco?" zeptala se po chvíli.
"Cokoliv."
"Opravdu?"
"Jo" řekl Harry. Bells ho objala a políbila. Pak se naklonila k Nell a také jí objala.
"Mami, Harry je můj taťka?" zeptala se Nell
"Ano, broučku, teď už ano. Dones mi nějakou hračku, jo?" hned na to Nell odběhla.
"Harry"
"Ano?"
"Zabij mě a odveď Nell do bezpečí"
*****
Konec čtvrté kapitoly =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Berninka Berninka | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 22:33 | Reagovat

všechny čtyři kapitoly jsou skvělý. mám pár Harry/Bell ráda, ale málokdy se povede fakt dobrá povídka. Tahle je ale na dobré cestě, těším se na další kapitolu :-)

2 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 15. srpna 2011 v 16:25 | Reagovat

Děkuji :-) další kapitola? Sama nevím kdy bude, mám teď málo času. Dneska bych měla napsat kapitolu do chaosu... určitě to bude do konce týdne ;-)

3 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 22:51 | Reagovat

Merline, si děláš srandu?! To je ale blbě zakončený! :-D Jak se opovažuješ to takhle zakončit a nepřidat další kapitolu?! :-D Pche, Crucio na tebe! :-D Ale hele, těch chybek ve psaní se najde víc, i bych trošku... no, je zvlštní, když mu někdo řekne Voldemort bez toho, aby ten druhý něco namítl. A v předchozí kapitole jsem se při sexuální scéně musela smát xD. Né, vážně, něco je tam trošku neohrabaně popsané, nci víc, ale to se naučíš :-) Těšim se na další kapitolu :-)

4 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 22:51 | Reagovat

Ps: Kokos se osvědčil, jo? :-D

5 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 16. srpna 2011 v 10:27 | Reagovat

:D no jo, jedna z prvních kapitolovek mno tak co čekáte všichni :-D taky jsem si říkala že bych to mohla přepsat no.. ale co už. Dalši kapitola bude brzo, jen musím nejdřív přepsat slíbenou kapču ;-)

6 Maitter Maitter | Web | 17. srpna 2011 v 20:30 | Reagovat

Super... jak se opovažuješ to takhle zakončit nezakončot?? :D
Netrpělivě vyhlížím další, tak sem s ní! :D

7 robin robin | 3. dubna 2012 v 19:58 | Reagovat

čekám na pokračování třeba bude další potter-black :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama