Kap1

16. srpna 2011 v 12:38 | Lady Bella |  Chaos na třetí
Tak jste se dočkali :-D já vím, do úvodu jsem napsala "ještě dnes" xD neplánovala jsem anglii no... každopádně, teď jsem to tu dala :-) Mě se to zdá jako chaos sám o sobě, nejen Bellin život je zmatený :D No, snad se bude líbit ;-)

Bolestivá ztráta


Krčila se za velkým kamenem a nevěděla co dělat. Právě viděla umřít toho, koho milovala od doby co o něm poprvé slyšela. Chtěla za ním běžet, držet ho v náruči, naposledy jej políbit, pošeptat mu co k němu cítí..... už nemohla. Už nikdy. Měla sto chutí přiletět k Potterovi, jednu mu vrazit a vlastnoručně, bez kouzel ho zabít. Vyrvat mu srdce z těla, rozškrábat mu tu křivou jizvu, rozbít mu ty kulaté brýle a zastrčit střepy do jeho očí, kopnout ho do oněch míst, zabít tu naivku Ginny ať ví jaké to je ztratit nejcennější... ale kdyby se tam teď ukázala, zabili by ji. Určitě by jí zabili. Ostatní smrtijedi buď utekli nebo byli zabiti. Byla by sama proti tolika bystrozorům, lidí co si myslí, že zlo je něco méně něž dobro a má se trestat. Jen si pomyslela 'oni můžou diskriminovat a zabíjet zlé a mě za pár zabitých mudlů pošlou do azkabanu. Každý má svý názory, ne?' a odletěla. Přemístila se do Malfoy Manor. Jakoby ze vzduchu se vynořila Cissy.
"Pojď zlato. Ochránili jsme dům pár zaklínadly, aby nás nenašli. Zatím jsme tu v bezpečí, ale musíš si odpočinout. Jsem na tebe pyšná, nafingovat svou vlastní smrt, úctyhodné." valila Narcissa vše co měla na jazyku a ani jí nenapadlo, že to Bellatrix v takové situaci všechno nepobere. Možná to udělala schválně, aby jí sestra nestihla udeřit svými poznámkami. Vedla jí branou, po dlouhé betonové cestě, po vysokých schodech až ke dveřím obrovského sídla rodiny Malfoyových. Bella ihned vběhla do svého pokoje a zabouchla za sebou dveře. To probralo do této chvíle spícího Luciuse.
"Co si ta děvka o sobě myslí? Ubytuji ji ve vlastním domě a ona tu bude dělat takový rámus!" rozkřikl se a zlostí až zrudl ve tváři. Cissy na něj vrhla vyčítavý pohled. "Zaprvé, mluvíš o mé sestře tak se kroť. Za druhé, pochop, ta bitva jí dala zabrat.." Lucius jí skočil do řeči "Já jsem úplně v pohodě, nevím jaký je mezi námi dvěma rozdíl, ale.." teď přerušila Cissy jeho "Ale tys tam nebyl! Utekl si! Ona tam bojovala, předstírala svou smrt aby neumřela a pak viděla umřít Pána Zla! Na vlastní oči! Ona ho milovala, chápeš? Pochybuji že bys byl v klidu kdyby zabili mě. Tak se uklidni a radši mi řekni, co budeme dělat. Nemůžeme se do konce života skrývat." uzemnila ho a mávnutím hůlky uklidila nádobí. Lucius se zvedl a odešel ven. Narcissa se zděsila "Ciusi, jdeš do azkabanu?" vyjekla. Otočil se směrem k ní a hlasitě vzdychl "Ciss, jdu si jen provětrat hlavu." a zavřel dveře.
***
Bella ležela na své rozměrné posteli a plakala do polštáře. Proč se to muselo stát? Jeden den spolu s NÍM plánuje, že budou společně vládnout kouzelnickému světu a po všech těch letech, on jí konečně vyzná lásku a druhý den... je mrtev. Teď už se vrátit nemohl, to bylo jasné. Prohlédla si své předloktí, pohladila znamení zla. Už nikdy jí k sobě nepřivolá, už nemůže. Naposledy se přemístila do jeho sídla. Pomalými kroky procházela všechny místnosti v domě. Vzpomínky jí moc bolely, ale stejně pokračovala v cestě. Všechno jí to tu Pána Zla připomínalo. Teď litovala že od něj odešla, že ho nechala samotného čelit Potterovi. Možná kdyby tam byla, teď by ještě žil. Společně by oslavovali vládu nad světem. Věděla že společně, slíbil jí to. Dlužil jí to!
Došla do posledního pokoje. JEHO soukromého pokoje. Jako jediná měla do tohoto pokoje téměř neomezený přístup. Lehla si k nohám jeho oblíbeného křesla a představovala si, že na něm stále sedí, že jí právě dává nesplnitelný úkol, že jí hladí po vlasech, utírá slzy, klidně že jí i mučí, hlavně že tu je! Vstala a sedla si na slzami promočené křeslo. Cítila z něj svého Pána, jeho vůni, slyšela jeho hlas, cítila jeho studené doteky...
BuM! ozvalo se zezdola. Bellatrix otevřela oči. Zřejmě tu nebyla sama. Slyšela kroky po schodech a tiché nadávky. Srdce se jí rozbušilo a strachem se nemohla ani nadechnout. Pak ten někdo prošel otevřenými dveřmi.
"Je tu někdo?" ozval se mužský hlas.
"Co tady chceš Pottere?!" vyštěkla a zvedla se. V té tmě nemohla vidět kde je, ale stejně si připravila hůlku.
"Madam Lestrange? Myslel jsem že.." zamyslel se.
"Co?! Cos myslel? Že jsem mrtvá? Že mě ta hloupá zrzka dokázala zabít?" vysmívala se mu. "A co teď budeš dělat Pottříčku? Pošleš mě do azkabanu? Nebo se mi tady rozpláčeš? A nebo máš v plánu použít své dětinské nadávky a vyčítat mi smrt Siriuse?" pokračovala a snažila se rozeznat, z jaké strany se ozývá jeho hlas. Bohužel, to jí akustika kamenného pokoje nedovolila.
"Lumos!" vykřikl Harry. Tím pomohl spíše Belle než sobě. Teď se mohla pomstít, měla šanci! Ale...hůlku neměla. Podivila se. 'Teď jsem ji měla v ruce!? Jak to ten spratek dělá?' ptala se sama sebe v duchu.
"Hledáte tohle?" otázal se a zamával s Bellinou hůlkou před jejím obličejem.
"Jaks to.." začala.
"To jen kdybyste měla bláznivé nápady. A teď poleťte se mnou. Buď to půjde po dobrém, nebo po zlém" pohrozil Harry. Bellatrix se jen zasmála a přemístila se do Malfoy Manor. Harry si jen povzdechl a taky se přemístil. K Weasleyům.
*****
Trix po přemístění upadla. Než se stačila zvednout, už u ní stála Narcissa.
"Stalo se něco Bells?" zeptala se když uviděla svou starší sestru brečící na zemi.
"Nic Cissy." odsekla Bella. Narcissa jí chtěla pomoci se zvednout, o to Bell zřejmě nestála. "Neboj, nejsem bezmocné děcko! Dokážu se postavit i sama!" vyjela na ní.
"Nemusíš na mě křičet! A už by ses mohla uklidnit! Seber se holka, tohle ti nepomůže!" oplatila jí to Narcissa a už se chystala opustit sestřin pokoj. Vlastně pokoj pro hosty.
"Jak se mám sakra uklidnit? Pán Zla je mrtvý! Jen zázrakem jsem se právě před chvílí vyhnula azkabanu! A k tomu mi ten zelenookej spratek poloviční krve sebral hůlku!" vykřikla a snažila se stírat slzy.
"Ty znáš barvu jeho očí?!" udivila se Cissa a mírně se ušklíbla.
"No a? Tady jde o mou hůlku!" odsekla když uviděla sestřin pobavený pohled. Ciss přistoupila k Bell a objala jí. Bylo jí jedno že to sestře vadí.
"Zlato, klid. Zítra zajdeme do domu těch zrzavých krvezrádců a hůlku získáš zpět. Ale teď si musíš odpočinout. My všichni musíme." utěšovala ji Narcissa. Bella se konečně vysoukala ze sestřiného sevření a sedla si na postel. Narcissa raději zmizela. Trici si lehla a znovu si prohlédla znamení zla. Políbila svou ruku a zavřela oči. Aniž by chtěla, usnula.
*****
Ráno jí probudil křik sestry.
"Bellatrix Blacková Lestrangeová! Okamžitě se dostav do jídelny, nebo ti snídani sní Draco." pohrozila a zasmála se.
"Na to ať zapomene." šeptla spíše pro sebe Bella. Ale na snídani stejně nešla. Raději si stoupla před skříň s tajnými zásobami ohnivé whisky a nalila si skleničku. Pak další a další a další... Lila to do sebe jako kdyby nepila měsíce..... Uběhla sotva půlhodinka a na zemi ležely dvě prázdné láhve. Bells svírala v ruce další, poloprázdnou. Už si nedokázala nalít aniž by se pobryndala, takže raději pila přímo z flašky. Kupodivu i při této činnosti vypadala elegantně.
"Teti, nesu ti jídlo. Matka mě nutila ho sníst, ale asi by ti to vadilo." objasnil Draco a položil tác na Bellatrixin stolek.
"Tos uhod dráčku. Teď mi prosím podej tamtu flašku." poručila a natáhla ruku.
"Neměla bys tolik pít. Matka říkala že dnes máme akci. Pamatuješ? Potter ti vzal hůlku. Jdeme k Weasleyům." snažil se jí domluvit a uklidil prázdné láhve. Poté pomohl Belle na nohy a došel s ní do koupelny. No dobře, tak jí nesl :-D
"Měla by ses osprchovat. A hlavně vyčistit zuby, ať to z tebe tak nejde." doporučil a užuž se chystal k odchodu.
"Myslíš že to zvládnu sama?" zeptala se se smíchem a mrkla na svého synovce. Draco těžce polkl. Co když jeho teta dostane nějaký šíleně zvrhlý nápad? Co zmůže chlapec co nedávno vyšel školu proti tak zkušené čarodějce pod vlivem? Ale i přesto souhlasil. Posadil jí na židli a odšněroval korzet. Ona mu mezitím rozepínala pásek u kalhot.
"Teto..co..co děláš?" vykoktal.
"Co myslíš? Přece spěcháme ne? Není čas na to aby se každý sprchoval zvlášť. Ber to jako úsporný režim" uchichtla se a pokračovala. Svlékla si šaty, pod nimi měla jen kalhotky. Draco měl co dělat aby se nepodíval dolů. Nesmí! Je to jeho teta a tohle se nesmí stát. Měl vyděšený pohled a zrychlený dech. Bella se usmála. Pomalu rozepínala knoflíčky jeho košile a až jí měl dole, přitiskla k jeho hrudi svá ňadra. Dracovi se zdálo, že se jeho kalhoty zmenšili minimálně o deset čísel. Tohle nebylo dobré.
"Teto, si opilá, tohle nechceš udělat." snažil se jí to vymluvit.
"Ale ty asi chceš." usmála se a pohlédla dolů. Pak zvedla hlavu a ponořila se do vystrašených očí syna své sestry a s milým úsměvem na tváři mu stáhla kalhoty i trenky. Svým tělem jej tlačila do sprch. Pustila vodu. Vzala sprchový gel a podala jej Dracovi.
"Dráčku, umyješ mi záda?" zeptala se milým hlasem.
"Ji..jistě teto" zakoktal se opět a ostýchavě uchopil houbu na mytí. Nejdřív s ní přejížděl jen lopatky a to velmi nesměle. Po chvíli zajel níž. Co na to teta řekne? pomyslel si v duchu a odhodil houbu. Teď jí myl rukami. Čekal reakci, nic. Jen tichý smích. Zezadu jí jakoby objal a masíroval bříško. Bell pootočila hlavu, snažila se dosáhnout k jeho rtům těmi svými. Nepovedlo se, uhnul. Trochu se odtáhl a nevěděl co dělat. 'Nesmí to zajít daleko' rozhodl se v duchu. Rodiče by ho vydědili a Bellu by vyhnali, tím si byl jist.
"Pokračuj, nepřipadám si důkladně umytá." šeptla a čekala, co na to Draco. Znovu si stoupl přímo za ní, teď už s odvážným, odhodlaným a neústupným pohledem. Zezadu jí chytil za ňadra. Chvíli zkoumal jejich pevnost. Pak si tetu otočil a políbil ji. Vrátila mu to.
Byli oba tak zaujati jazykem toho druhého, že si ani nevšimli přítomnosti třetí osoby.
"Bello, za tu vodu si zaplatíš!" vykřikla Cissa a odhrnula závěs. Když viděla svou sestru vedle svého syna, vykřikla.
******

Konec první kapitoly ;-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lulu Lulu | 16. srpna 2011 v 16:08 | Reagovat

:D pěkný, líbí se mi to a konec mě fakt rozesmál :D ještě by se mohl Lucius přijít podívat, co se děje a byl by to gól :D :)

2 lady-bella-voldemort lady-bella-voldemort | Web | 16. srpna 2011 v 16:54 | Reagovat

[1]: Lulu, on taky přijde ;) no fakt, už jsem napsala další ale zveřejním až zítra a opravdu tam přijde, ale víc neprozradím ;-)

3 Em Black Em Black | Web | 16. srpna 2011 v 21:28 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat, co udělá Cissa :D fakt pěkná povídka :)

4 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 16. srpna 2011 v 22:30 | Reagovat

krásný :-) když Bella procházela Temným sídlem, tak mi bylo do breku...a když se pak objevil Dráček, tak jsem se musela zase smát, ale nejvíc mě dostal ten konec :D to bude ještě zajímavý, až tam přijde i Luc :-D už to vidim, jak to tam začnou řešit a Bella s Dracem tam nahý :-D honem pokračování :-)

5 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 16. srpna 2011 v 23:19 | Reagovat

děkuji za chvalné komentáře :-) ;-)

6 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 17. srpna 2011 v 0:35 | Reagovat

Merline, tohle bylo daleko lepší než ty ostatní povídky! Lepšíš se a to hodně! :-) Do části, kdy nebyl zmíněn Draco jsem brečela, ale jakmile se tam ten trotl zamotal, tak jsem se jenom chlámala :-D Ten konec to zabil! :-D Jako a jak si OPĚT dovoluješ to takhle zaseknout?! :-D Jdu spát a doufám, že už bude zítra (dnes xD), až se probudím :-D xD
Ps: Máš skype nebo ICQ, abysme se mohli domluvit ohldně pomoci s blogem a tou betou? :-)

7 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 17. srpna 2011 v 13:01 | Reagovat

děkuji :-)

8 Maitter Maitter | Web | 17. srpna 2011 v 20:43 | Reagovat

Nejdřív trochu negativní kritiky :D : Mám dojem, že bez hůlky se nedá přemístit, ale to je vcelku jedno.
Jinak super a vrhám se na další kapču! :D

9 Verča Verča | Web | 17. března 2012 v 3:14 | Reagovat

to je super 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama