Kap2

17. srpna 2011 v 2:58 | Lady Bella |  Chaos na třetí

Ne zrovna příjemná situace


"Bello, za tu vodu si zaplatíš!" vykřikla Cissa a odhrnula závěs. Když viděla svou sestru vedle svého syna, vykřikla.
"To je situace...nic moc co?" zhodnotila to v klidu Bella. Jen se zasmála a vzala si ručník. Draco, stejně jako jeho matka, zkameněl a nevěděl co říct.
"Co se tu děje, musíme jít." vyštěkl Lucius. Pak si všiml svého nahého syna ve sprše, manželky zakrývající si rukou vyděšením otevřená ústa a švagrové omotané v ručníku, která stěží stála rovně.
"Opravdu, co se tu ku**a děje?!" rozzlobil se.
"Má sestra se zřejmě pokoušela o něco zajímavého s tvým synem." přiblížila mu nastalou situaci a raději si sedla, aby neomdlela.
"Moc to hrotíš, vždyť jsem měla kalhotky! A Draco ponožky." snažila se Bell sestru uklidnit. Draco se mezitím vzpamatoval a omotal si ručník kolem pasu.
"Luciusi, řekni něco" naléhala Cissy.
"Tys měl ve sprše ponožky?" zeptal se a neodpustil si úšklebek.
"To nemyslíš vážně Luciusi!" napomenula ho Ciss.
"No co, vždyť je to docela vtipná situace. Předpokládejme, že Draco se šel vysprchovat. A Bella, zjevně opilá, si jej nevšimla a vlezla k němu. Nebo se pletu?" tipl Lucius. Draco i Bellatrix rychle přikyvovali na souhlas a nakonec se zasmála i Narcissa. Pak každý zašel do svého pokoje připravit se na akci pro znovuzískání Belliny hůlky. Ovšem Bella se zřejmě moc netěšila. V tomto stavu mohla Weasleyovce tak akorát pozvracet...
*****
Lucius, Narcissa a Draco stáli v pozoru před branou Malfoy Manor a svým obvyklým povýšeným pohledem sledovali okolí.
"Kde je do p***le Bella?" zakřičel Lucius až Ciss i Draco nadskočili leknutím.
"Klidni se, co je to dnes s tebou?" mírnila jej Cissy.
"Se mnou nic, ale s tvou povedenou sestřičkou asi něco je." odsekl Lucius. "Co si k***a myslí? Že se klidně vysprchuje s mým synem a mi jí pak poslušně zachráníme hůlku?" dodal rozzuřeně.
"Luciusi, prosím. Je nervózní, každou chvíli se může vrátit do azkabanu a my s ní! Tu hůlku potřebuje ona i my! A navíc, sám si říkal že ta sprcha byla náhoda!" domluvila mu.
"Půjdu pro ni" oznámil Draco a otočil se.
"Ne! Na to zapomeň!" vyštěkla Cissa.
"Vidíš? Taky si nejsi jistá co se ráno stalo." ušklíbl se Cius.
"No...bylo by lepší, kdybych pro ni šla já, třeba se převléká." vysvětlila Narcissa a vešla zpět do domu. Bellatrix viděla hned jak vešla. Právě se snažila sejít schody.
"Počkej, pomůžu ti" nabídla se Cissy.
"Chodit ještě umím Cissinko!!" zněla domem hlasitá odpověď. Narcissa se i přesto snažila Bellu podepřít. Bells ji ale odstrčila a hned na to obě upadly a Trix se skutálela až před dveře.
"Vidíš?" ušklíbla se "S čím mi chceš pomáhat?" dodala a zvedla se. Cissa jen protočila oči a doběhla za sestrou. Trixy už se nechala podepřít, aby mohla ve zdraví pozorovat oblohu.
"Tak, jdeme." rozhodl Lucius a společně s Dracem se přemístil.
"Jé, hvězdy!" vykřikla Bella nadšením a ukazovala na oblohu.
"Zlato, to jsou mraky. A tomu žlutému kulatému se říká slunce." objasnila Narcissa. Bellatrix jí věnovala něco mezi uraženým a pohrdavým pohledem. Pak se obě přemístily.
Trici většinou přemisťování zvládala dobře, ale teď se vyblila na rohožku Weasleyovic doupěte. Ostatní tři přítomní na ni znechuceně pohlédli. Lucius otevřel dveře a pozvracenou předložku s kdysi čistým nápisem WELCOME přeskočil. Následoval ho Draco, další šla Cissy a pak se k nim dobelhala i Bella.
"Každý si vezme na starost jedno patro. Bello, ty zůstaň tady a snaž se tu toho moc nepoblít. Vypadá to, že tu jsme sami." řekl panovačným hlasem a už běžel po schodech nahoru. Bell si lehla (nebo spíše spadla) na zem a hrála si s vlasy. Mezitím se její rodina vrátila i s hůlkou.
"Tomu se říká rychlost" prohlásila Bella a s vděčným úsměvem hůlku přebrala.
"Nikde nikdo, radši vypadneme než se vrátí" rozhodla Cissa.
"Ale Cissy, snad nemáš strach z dvou staroušků, mudlovské šmejdky, dvou nezkušených bystrozorů, té naivky Gigi nebo jak se jmenuje a těch dvojčat co si myslí že ty jejich hračky jsou vtipné." ozvalo se ze země, kde ležela Bell. Všichni se na ní podívali a vzdychli. Narcissa Bellu zvedla a posadila jí na židli.
"Trixinko, jestli sis všimla, je jich minimálně dvakrát více než nás. Ty jsi opilá a Draco nezkušený. Opravdu by jsme měli odejít, jinak skončíme v azkabanu. Chceš to prožívat znova nebo raději budeš hodná a vrátíme se domů, co?!" promluvila k ní Cissy. Trixy se při vzpomínce na azkaban otřásla. Opatrně se zvedla a podala sestře ruku.
"Hodná holka." šeptla Cissy. Lucius a Draco se už přemístili. Narcissa se nejprve přesvědčila, že Belle není špatně. Měla totiž nové boty a nechtěla aby dopadly jako ta předložka. Užuž se chtěly přemístit, když Potter dorazil domů.
"Co tu sakra děláte?!" rozkřikl se.
"Přišla jsem si pro hůlku" odsekla Bell.
"Teď ale přibalíme i tebe" rozhodla Cissa a chytla jej za košili. Přemístili se před bránu Malfoy Manor.
Bells už to zvládla v pohodě. Podívala se na nebe a pak na Pottera. Stoupla si blíž k němu a zašeptala.
"Brejlovci bývaj chytrý, jsou to nahoře mraky nebo hvězdy?"
Ciss jí slyšela. Jen protočila oči a oba táhla do domu.
"Narciss, počkej, nestih odpovědět" vzpírala se Trici.
"No dobře. Tak co je to nahoře?" Zeptala se Ciss nuceně.
"Mraky" odsekl Harry a snažil se přijít na podstatu otázky. Bella dala ruce v bok a střídavě sledovala Cissy a Harryho. "Vy jste se spikli!" vyjekla na ně.
"Trixy, nech toho. Radši si běž hrát." Cissy Bellu objala a gestem ruky jí poslala do pokoje.
"Hrát? Mudlové došli." odvětila Bellatrix s nehraným úsměvem.
"A na co jsme tu táhli Pottera?" Narcissa mrkla na Bell. Obě se zasmály. Harry jen vyděšeně sledoval co se dělo a litoval, že si ráno nevzal hůlku.
"Teď zrovna náladu nemám, počkám na večer. Díky Cissinko" poděkovala a políbila sestru na tvář. Pak se otočila na Harryho. Zděšeně ucouvl, ale nic jiného dělat nemohl. Kouzlení bez hůlky na něj bylo složité a sám se přemístit nedokázal. Snažil se uklidnit. 'Bude to v pohodě, je opilá, nic nedokáže' opakoval si v duchu. Zapoměl že tihle lidé umí nitrozpyt.
"Trixinko, ten malej parchant si myslí, že jsi příliš opilá na to, abys mu dokázala něco udělat." pošeptala Cissa sestře přímo do ucha.
"Vážně? Už jsem dostala náladu na hraní! Kde je Lucius?"
"Luciusi!" Cissin pronikavý hlas se rozlehl po celém domě.
"Ano drahá? Co..co tu dělá Potter?" zděsil se.
"Bella si chce hrát. Ale potřebujeme, aby jí byla zkontrolována hůlka. Merlinví co s ní ti šmejdi provedli." vysvětlila a podala manželovi sestřinu hůlku. Lucius k ní přičichl.
"Ano, někdo jí zřejmě začaroval. Zanesu jí Dracovi ať jí prohlídne a opraví." řekl spíše pro sebe. Bell vrhla na Harryho nenávistný pohled.
"Potter to nebyl, tím jsem si jist." přesvědčoval Bells když si všiml jejího výrazu. "Vždyť se není schopen sám přemístit!" dodal. Harry si začal opravdu uvědomovat vážnost situace a aniž by chtěl, zděšeně se zatvářil. Bell si toho všimla a docela jí to pobavilo. Pak se rozhodla jít do pokoje. Zakopla na každém druhém schodu. Harry se neudržel, musel se zasmát. Přítomní na něj vyčítavě a zlověstně pohlédli. Bella si ho kouzlem přitáhla k sobě.
"Dokážu čarovat i bez hůlky, učil mě Pán Zla, pamatuješ?" ušklíbla se a použila ho jako podpěrku aby neupadla. Když se vyšplhala do pokoje, doslova ho hodila na zem a ručně mu spoutala ruce i nohy. Ani se nebránil, na to byl něčím až moc zaujat. Bell došlo co tak zabraně sleduje a rychle se zvedla, aby jí do výstřihu neviděl. "Večer budeš všeho litovat!" pohrozila mu Bellatrix a lehla si na postel. Harry musel poskakovat, aby se k ní dostal. Sedl si na židli vedle postele.
"Když mě chcete zabít, proč to neuděláte hned?" provokoval jí.
"Nechci tě zabít." odvětila v klidu a sledovala strop. "A jestli se chceš zeptat, tak ne, mučit tě taky nebudu." dodala. Tím Harryho vykolejila. Zaraženě na ní civěl, nevěděl co říct.
*****


Konec druhé kapitoly ;-)
1.kapitola / 3.kapitola
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 17. srpna 2011 v 11:03 | Reagovat

to jsem ráda, že tu situaci ve sprše vzali všichni v pohodě :-D super kapitola :-) s opilou Bell je taky sranda :-D ...to jsem zvědavá, co má v plánu dělat s Harrym :D  :D už se těšim na pokráčko :-)

2 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 17. srpna 2011 v 11:48 | Reagovat

[1]: No co s nim asi chce dělat, drahá? :-D Vošuká ho do němoty :-D Ten bude ještě čučet :-D Těším se na pokračování, hele :-D
Ps: Ten skype bo ICQ? :-D xD

3 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 17. srpna 2011 v 12:17 | Reagovat

[1]: díky, na pokráčko jdu už teď ;-)

[2]: hezky napsané :-D ale je možná trochu pravda no.. :-D bože proč já mám ten blbý zlozvyk vždy prozradit kus děje předem? xD
P.S. Skype, perenela.paraskeva myslím xD

4 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 17. srpna 2011 v 17:41 | Reagovat

[3]: a icq nemáš? :-)

5 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 17. srpna 2011 v 20:29 | Reagovat

Cass, jo mám, ale mě se to trochu seká. Vždycky když ho zapnu, musím nechat zapnutý noťas čtyři hodiny aby se vybil :D nevím co s tím je, raděj na to kašlu :-?

6 Maitter Maitter | Web | 17. srpna 2011 v 20:51 | Reagovat

Jé, he, u opilý Bells jsem se chlámala pořád :D :D Těším se na pokráčko :D

7 Kallia Kallia | Web | 18. srpna 2011 v 12:31 | Reagovat

je to zajímavá povídka ;) jen by mě zajímalo, co s Ginny? :D v ději se psali o Ginny... no nechám se překvapit... :)

8 Kallia Kallia | Web | 18. srpna 2011 v 12:31 | Reagovat

* psalo

9 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 18. srpna 2011 v 12:38 | Reagovat

neboj Kall, ona přijde až zjistí....něco co v kapitole ještě není a já to nechcu prozradit :-D

10 Kallia Kallia | Web | 18. srpna 2011 v 17:59 | Reagovat

přijde, až jí Bella znásilní Harrouše? :D neee, jen to ne, prosím :D

11 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 18. srpna 2011 v 19:15 | Reagovat

ne! To bych neudělala, Harry se sám přizná kde tak dlouho byl a ona nic, jenže pak.......sakra, zas jsem to málem prozradila! :-D

12 Verča Verča | Web | 17. března 2012 v 3:31 | Reagovat

[2]: jojo, taky si říkám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama